0 0
0
Brak produktów w koszyku.

Najlepszy uszczelniacz do naprawy kotła CO - Uszczelniacze sklep online | uszczelniacze.NET

gru 04, 2023 / Za pomocą Maciej Krysztafkiewicz / in Często zadawane pytania

Jaki uszczelniacz do naprawy kotła jest najlepszy ?  Odpowiedź jest prosta - ten najbardziej skuteczny. 

Od razu nasuwa się kolejne pytanie : Który uszczelniacz jest najbardziej skuteczny ?  Odpowiedź - uszczelniacz, który został prawidłowo dobrany do siły wycieku wody oraz użyty zgodnie z zasadami producenta. To jest pewny przepis na sukces w naprawie kotła. 

Jest to podstawowa zasada - najlepszy uszczelniacz do taki, który zostanie prawidłowo dobrany, prawidłowo wlany i zadziała.  W tym działaniu liczy się efekt. 

 W celu spełnienia tych warunków przygotowaliśmy najpełniejszy opis samodzielnego wyboru odpowiedniego  środka oraz prawidłowego wlania go do cieknącego kotła. W razie konieczności pomocy zawsze pozostajemy do dyspozycji.  Z tego powodu,  możliwe jak najlepszej opieki nad klientem mogę stwierdzić, że najlepszym wyborem środka do naprawy cieknącego kotła są uszczelniacze Multiseal kupione w naszym sklepie. 

 

Sprzedajmy i polecamy uszczelniacze Multiseal firmy Unipak. Od 2012 roku działamy w branży środków uszczelniających do  napraw bezinwazyjnych kotłów na paliwo stałe. Prowadzimy sprzedaż zarówno stacjonarną w sklepie w Żorach oraz przez internet.  Na naszej stronie pokazujemy i tłumaczymy naszym klientom jak wybrać uszczelniacz, jak do prawidłowo użyć. Doradzamy, nie zostawiamy naszych klientów bez pomocy.  Staramy się, aby wybór naszego uszczelniacza był tym najlepszym.

 W ofercie firmy Unipak są cztery środki do wyboru, przeznaczone do naprawy cieknących kotłów.  W odróżnieniu od innych firm ( filozofia jeden produkt do wszystkiego - sami wiemy, że to nie może działać prawidłowo, nie ma jednego leku na wszystkie choroby, moim zdaniem to droga na skróty( manowce) ) firma Unipak podzieliła swoje środki uszczelniające ze względu na ilość wody jaka wypływa z kotła w ciągu doby. 

Jeżeli w z kotła wypływa w ciągu 24 godzin :

Powyższy podział na skale wycieku jest prosty i przejrzysty.

Podstawowa zasada to dokładnie obliczyć ile środka Multiseal potrzebujemy.  Wlewania  środków uszczelniających na zasadzie “na oko” to operacja skazana na niepowodzenie. Szkoda pieniędzy na środek uszczelniający.  W obiegu uszczelnianego kotła musi być minimum lub więcej niż 3 % uszczelniacza w stosunku do ilości wody.  Więcej o doborze ilości uszczelniacza znajdziecie Państwa w opisach każdego z powyższych produktów.

Kolejna ważna kwestia to prawidłowe przygotowanie kotła i zgodna z naszymi zalecaniami aplikacja środka. W każdym artykule z produktem jest dokładny opis przygotowania instalacji( krótkiego obiegu) oraz metody aplikacji. W tej kwestii zawsze jesteśmy do dyspozycji. Jeżeli mieszkacie Państwo na Górnym Śląsku jesteśmy w stanie wykonać usługę wlania uszczelniacza i naprawy kotła.