0 0
0
Brak produktów w koszyku.

Nazywam się Maciej Krysztafkiewicz. W 2010 r. założyłem firmę Termeo z siedzibą w Żorach. Specjalizujemy się w lokalizacji wycieków wody z instalacji wewnątrz budynków oraz instalacji wodociągowych. Mamy na swoim koncie setki udanych lokalizacji wycieków wody. 
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony http://www.wyciek.pl , gdzie proponuję usługi lokalizacji wycieków wody. Wykonujemy także usługi osuszania budynków i mieszkań po zalaniach. Proszę spojrzeń na moją stronę http://www.osusz.to

 

Od początku swojej działalności zainteresowałem się chemicznymi środkami do bezinwazyjnego uszczelniania instalacji wodnych w budynkach. Podjąłem współpracę z firmą Unipak Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze. Wybrałem uszczelniacze Mutliseal z całej gamy środków dostępnych na polskim rynku, ponieważ cechują się one bardzo dobrą skutecznością i prostotą użycia. Unipak jako jedyny producent proponuje tak dużą gamę środków uszczelniających do różnych instalacji oraz dedykowanych pod siłę wycieku wody. 
 
Jako jedyni w Polsce prowadzimy sprzedaż niestandardowych ilości uszczelniaczy - rozlewamy uszczelniacze Multiseal, według zapotrzebowała do mniejszych, nieoryginalnych pojemników. Posiadamy stale, na stanie duży zapas uszczelniaczy, do wszelkich instalacji. 
 
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oraz sklep stacjonarny w Żorach przy ul. Zostawa 43 otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. 
Zamówienia można dokonać przez telefon 500 220 316 lub pisząc na uszczelniacze.net@gmail.com