1. W przypadku osób, które zdecydowały się na zakup uszczelniacza do wody pitnej lub uszczelniacza do instalacji centralnego ogrzewania proponuje wypożyczenie pompy do prób ciśnieniowych, Urządzenie takie jest niezbędne do samodzielnego wykonywana uszczelnienia, pozwala wtłoczyć płyn uszczelniający do instalacji.Jeżeli ktoś chce wypożyczyć pompę ciśnieniową potrzebuję dane do wypełnienia umowy najmu. Potrzebuję : imię i nazwisko, adres oraz numer dowodu osobistego. Koszt wypożyczenia pompy to 50 zł na tydzień. Pobieram przy tym zwrotną kaucję w wysokości 400 zł

2. Wypożyczam także urządzenia do podrzewania uszczelniacza. Maszyna taka pozwala zagrzać uszczelniacz zarówno do CO jak i wody pitnej ( szczególnie przy uszczelnieniach instalacji CWU), co skutkuje dużo wyższą skutecznością wykonywanego uszczelnienia. Urządzenie jest ciężkie i  wysłane musi być na małej palecie, waży ponad 60kg ( zwykle jednak jedną przesyłką transportowane są pompa, maszyna do podgrzewania oraz uszczelniacz). Koszt wysyłki to 120 zł w opcji za pobraniem. Pobieram kaucję zwrotną w wysokości 500 zł.

3.Proponuje także usługę zalania instalacji uszczelniaczem przez moją firmę. Usługa wykonywana jest kompleksowo. Przywożę ze sobą płyn uszczelniający, zalewam instalacje uszczelniaczem, jeżeli jest taka potrzeba wylewam uszczelniacz z instalacji, płuczę ja, przywracam do normlanej pracy. Koszt takiej usługi uzależniony jest od rodzaju uszczelnianej instalacji oraz użytego uszczelniacza i waha się do 200 zł w przypadku aplikacji uszczelniaczy co CO w mieszkaniach do 700 zł netto jezeli uszczelnienie wykonywane jest na instalacji wody pitnej w budynkach jednorodzinnych. Posiadam ubezpieczenie na wykonywane przeze mnie prace, które pokrywa szkody jakie mogły by powstać w wyniku uszkodzenia instalacji lub jej urządzeń w wyniku działania uszczelniacza. Nie zdażyło mi się jeszcze, żebym z tego ubezpieczania musiał skorzystać i może przy tym zostańmy.

4. Obserwuje w ostatnim czasie  pozytywne reakcje ubezpieczycieli na hasło zalewania instalacji uszczelniaczami w płynie. W związku z tym, zalecam w rozmowie z likwidatorem szkody przedstawienie opcji likwidacji uszkodzenie instalacji uszczelniającym środkiem chemicznym. Przygotowuję wtedy całą dokumentacje dla ubezpieczyciela i z tego co słyszę od moich klientów jest to bardzo skuteczny sposób na redukcję kosztów walki w wyciekami wody, ponieważ ubezpieczalnie zwracają koszty wykonanych uszczelnień.

 

PO więcej informacji proszę dzwonić 505070852