Sklep  uszczelniacze.net jest własnością firmy Termeo Maciej Krysztafkiewicz specjalizującej się w wykrywaniu nieszczelności z instalacji wodnych w budynkach oraz badaniach kamerą termowizyjną.  Siedziba firmy ma miejsce w Żorach na Górnym Śląsku,  naszym najpierwszym terenem działania jest  przede wszystkim obszar województwa śląskiego oraz województw ościennych.

Sklep internetowy z uszczelniaczami jest całkiem nową inicjatywą, ściśle powiązaną z usługami jakie wykonujemy. Coraz więcej naszych klientów zainteresowanych jest uszczelniaczami do instalacji, świadomie decydują się na zakup najwyższej jakości produktów, o bardzo wysokiej skuteczności .

Na terenie Polski profesjonalnym wykrywaniem wycieków zajmujemy się od 2009, współpracujemy z wieloma firmami hydraulicznymi (instalatorskimi), hurtowaniami dla hydraulików oraz producentami sprzętu do wykrywania nieszczelności z instalacji.  Chętnie doradzimy klientom naszego sklepu, proszę korzystać z naszego bogatego doświadczenia w kwestii wycieków wody, oraz całej gamy uszczelniaczy z rodziny MULTISEAL

Zapraszamy do odwiedzenia stron firmowych www.termeo.pl i www.wyciek.pl